Bolesti a úrazy zad, kloubů, šlach

 

Klouby, šlachy - úrazy, obtížný pohyb

mezoterapie2 65x7

Při léčbě pohybových potíží, ztížené hybnosti, nebo zranění jde o úlevu od bolesti a rychlou nápravu. Léčba postiženého místa probíhá uvolněním místa, dodáním chybějících látek a zajištěním jejich maximálního vstřebání. To vše pohodlným způsobem pro pacienta.

Problematická lokalita je často přetížena. Uvolníme ji a relaxujeme. V další fázi dojde k aktivizaci tkáně a tím je velmi zvýšená schopnost vstřebávání. V závěrečné fázi se dodají léčivé látky obsahující chondroity a další chybějící látky. Vše na přírodní bázi.

Problémy s kloubními chrupavkami, šlachami (záněty šlach, artróza, zranění) se po aplikaci ustupují a rychle se zlepšují. Nejvyšší účinek je použitím kombinace dvou metod karboxyterapie a mezoterapie. Vzájemně se posilují a zefektivňují účinek.

Karboxyterapie

Pro svou účinnost se používá v rehabilitaci, lázeňství a ortopedii. Nové sofistikované přístroje zaručují nesrovnatelný komfort při aplikaci. Jemnou jehličkou  oxid uhličitý dopraví do postižené ho místa. Postižené místo uvolní a detoxikuje. Oxid uhličitý je tělu vlastní. Aplikace je tudíž velmi bezpečná, bez negativních reakcí.

Karboxy terapie vyniká schopností silně aktivizovat tkáň. Silná detoxikace a prokrvení zvýší schopnost vstřebávání látek. Dodáním těchto látek se celý proces léčby maximalizuje. Jde o velmi účinný a komfortní proces pro pacienta. (ceník)

 koleno bolest lecba  klouby  lecba

kotnik lecba

 

V postižené lokalitě dojde k značnému okysličení a uvolnění - relaxaci oblasti. Povolí ztuhlost a strnulost v postiženém místě (velmi často je metoda uvolňující při "skříplém" nervu). Tím dojde i k odvodu stresových látek a detoxikaci. 

Působení karboxyterapie v ortopedii:
degenerativní onemocnění kloubů a páteře s bolestivým syndromem
artritická a revmatická ošetření
ortopedie, fyzioterapie - bolestivé stavy, artróza, akutní i chronické bolesti v zádech, poúrazové stavy
periarthritis humeroscapularis (zánět tkáně v okolí kloubů)
lumbago a sacralgie (bolest v kříži), popř. gynekologického původu
Raynaud syndrom

Mezoterapie 

Používá se pro dodání výživy chrupavek, šlach a svalů. Nespornou výhodou neinvazivní mezoterapie je schopnost dodání množství excelentní kvality potřebných látek přímo do potřebného místa. Látky nejsou změněné trávícím traktem. V detoxikované a prokrvené oblasti tak dochází k lepšímu hospodaření a vyššímu účinku. (ceník)

Po aplikaci se velmi rychle hybnost zlepšuje a bolest ustupuje. Případný otok se zmenšuje. Po tomto ošetření se doporučuje nezatěžovat hned po úlevě tyto části a nechat je v klidovém režimu do druhého dne. Koncentráty účinných přírodních látek s triplexem, condroflexem a aminokyselin se vpravují velmi jednoduše a pohodlně mezoterapií - elektroporací. Jde o neinvazivní metodu bez jehel a bolesti, přímo do léčeného místa. Komplex léčivých a účinných látek je ve vysoké koncentraci ihned k dispozici organismu v problémovém místě.

Jednorázové koncentráty pro léčbu a podporu chrupavčitých tkání, šlach a svalů mají pozitivní zpětnou vazbou od klientů. Vhodné i pro přípravu kloubního aparátu na náročnější výkon tzn. zejména sportovní nárazové několikadenní aktivity o dovolených, soustředěních apod.

Jak to probíhá: Neinvazivní mezoterapie využívá objev elektroporace oceněný Nobelovou cenou v r. 2003. Přes kůži se bezbolestně radiofrekvencí vpraví molekuly účinné látky, které se za normálních okolností přes pokožku neprojdou. Neinvazivní mezoterapie se liší v účinku od klasických metod např. nanášením krémů (látky neprojdou přes vrchní vrstvy pokožky, účinek je krátkodobý a omezený),  nebo požití doplňků stravy (látky se rozloží v celém těle, změní se struktura zažíváním a do potřebného místa se dostane zlomek). 

Účinnost tohoto ošetření je pro mnohé překvapivá. Ošetření je vynikající pro sportovce, nebo pro ty, kteří mají problémy s klouby. Dle stavu doporučujeme 2-5 aplikací po týdnu nebo po 14 dnech.  Pocítíte znatelné zvýšení možností a bezproblémové hybnosti. Ošetření je bezpečné, rychlé. Jedná se o velmi komfortní ošetření s jasným účinkem. Po každé aplikaci je vhodný klidový režim 4 hodiny.

Kontraindikace: kardiostimulátor, kovové implantáty, minimálně týden bez injekcí do ošetřovaného místa 

  

Kontakt

Jméno a příjmení (*)
Please type your full name.

Telefon
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva(*)
Invalid Input

Antispam(*)
Antispam
Invalid Input

Mapa

 
Copyright (c) 2016 Všechna práva vyhrazena - KR institut, s.r.o. Created by Emak